• آموزش سنتور برای کودکان

آموزش موسیقی در طولانی مدت 7 امتیاز به میزان IQ یا ضریب هوشی دانش آموزان می افزاید در حالیکه آموزش هنرهای نمایشی 4.3 امتیاز به ضریب هوشی آنها خواهد افزود.

آموزش و فراگیری یک آلت موسیقی می تواند در بهبود رفتار، حافظه و دانش عمومی کودکان تاثیر مثبت داشته باشد. فراگیری نواختن یک آلت موسیقی موجب توسعه و بزرگتر شدن قسمت چپ مغز کودکان می شود. در نتیجه حافظه کودکانی که آموزش موسیقی دیده اند به نسبت سایرین 20 درصد افزایش می یابد.

کودکان با کار در گروه های کوچک موسیقی موضوعات رفتاری مثل اعتماد و تکیه به دیگران، احترام ، تساهل و بردباری را فرا می گیرند.

در دوران بلوغ نیز موسیقی می تواند نقش بسیار مثبتی در شکل گیری شخصیت کودکان داشته باشد و در لحظاتی که آنها احساس تنهایی و یا حالت دلهره دارند موسیقی می تواند آرامش بخش و موثر باشد.

فراگرفتن موسیقی یادگیری ریاضیات را بهبود می بخشد

یادگرفتن آواز و یا آموزش پیانو به خودی خود نمی تواند قابلیت فراگیری ریاضیات را در کودکان تقویت کند. موسیقی در فرهنگ جوانان ونوجوانان نقش بسیار مهمی ایفا می کند و می تواند الهام بخش و آموزنده باشد. باید به نسل جوان آموخت که موسیقی انواع گوناگونی دارد و برای موفقیت در آینده آنها باید از سنین پایین با جدیت کار کنند. در عین حال فراگیری موسیقی به آموزش و کارکرد بهتر دانش آموز در محیط مدرسه کمک زیادی می کند. بنابراین موسیقی باید نقش مهمتری در پرورش کودکان داشته باشد.عناوین آموزش سنتور کودکان:- مقدمه

-آموزش سیم ها و نت ها (قسمت1)

- آموزش سیم ها و نت ها (قسمت2)

- تمرین شماره 1-3

- تمرین شماره4-5

- تمرین شماره6- 9

- تمرین شماره10-13

- تمرین شماره14-16

- تمرین شماره17-19

- تمرین شماره20-21

- تمرین شماره22-23

- تمرین شماره24-25

- تمرین شماره26-29

- تمرین شماره30-32

- تمرین شماره33-34


تدریس توسط استاد علیزادهشماره شناسه اثر: 028427-00093-8نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

آموزش سنتور برای کودکان

  • 35,000 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 35,000 تومان